Team

GroepMaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
1/2aSophie B SaliniSophie B Margreet vrijwilligerNaomi/EvaSophie B  Sophie B Salini
1/2bAstrid NafiaAstrid NafiaAstrid SaliniAstrid SaliniNaomi/Eva
1/2c vanaf half jan ‘24Nafia/Aysun/FloorNafia/Aysun/FloorNafia/Aysun/FloorNafia/AysunAysun
1/2dCharissa/Floor Charissa/FloorHenrike/Floor NafiaHenrike NafiaHenrike  
Extra ondersteuning KOEL Naomi/Salini   
     
3aEvitaPerlitaEvitaNatasjaEvita/Perlita
3bBaharBaharBaharBaharBahar
Extra ondersteuningPerlitaPirayeNatasjaPirayeGenevieve vanaf half  jan.
     
4aAnnemiekeKimSophie R.KimKim
4bAyselAyselAyselAyselNatasja
Extra ondersteuningFerry tot 11:00 MargreetSophie R.PirayeSophie R.Sophie R. Margreet
5aNadjaNadjaAnne/ Nadja (HB)AnneAnne
5bCeesCeesCeesCeesCees
Extra ondersteuningLot tot 11:00 uurLot tot 11:00 uurLot tot 11:00 uur  Lot tot 11:00 uur 
     
6aAnniekaAnniekaArtiArtiArti
6bClaudiaClaudiaNurtenAnniekaClaudia
Extra ondersteuning Yael vanaf nov zij-instrMeltem
tot nov
Yael
(vanaf 4 sept)  
Yael
(vanaf 4 sept)  
Meltem
tot nov
Yael zij-instr. 6a vanaf nov. Meltem tot nov
7aIrisIrisIrisIrisYvo vanaf 09:00 uur
7bAyaAyaAyaAyaNurten
Extra ondersteuningPirayeYvoYvoYvoPiraye
     
8aPascalePascalePascaleLeroyPascale
8bEvelienEvelienEvelienMalitaMalita
Extra ondersteuning Angelique voor RT II-III-IV leerlingen tot doorstroomtoetsLyceo middag+ Malita  Malita ochtend Angelique 2 uurLeroy Angelique 2 uurAngelique 2 uurLeroy
DirectieJuf Sabine Levenbach-van den Oever (directeur)
Juf Nadia van Soldt (leerwerkplek directeur)
IBJuf Eva (peuter-kleuter IB)
Juf Genevieve (kleuter IB)
Juf Annemieke (groep 3 en 4 IB)
Meester Raemond (groep 5 t/m 8 IB)
IB-coachJuf Angela
SVIB coachJuf Annemieke
TaCo (taalcoördinator/specialist)Juf Anne
ReCo (rekencoördinator/specialist)Juf Nurten
Externe rekenspecialistJuf Annoesjka
RT (remedial teaching)Meester Ferry
Externe RTJuf Angelique
Voorschool coördinatorJuf Eva
Ouder coördinatorJuf Eva
Aandacht functionarisJuf Aya
Vertrouwenspersoon leerlingenJuf Aya en juf Genevieve
Gymnastiek vakleerkrachtMeester Tim
ICT-coördinatorMeester Fabian
KOEL / cultuurcoördinatorMeester Soeshiel
Stage coördinatieJuf Nurten (PABO-studenten)
Juf Henrike (Onderwijs Assistenten)
AdministratieJuf  Wahida (fin. administratie op woensdag)
Juf Nejla
Juf Malika
Conciërge(s)Meester Jamal, meester Tijmen, meester Michiel

Externe leraren KOEL-uren en NSO-uren

Gelukskoffer / debat lesJuf Fleur
Bewegen met aandacht en muziekJuf Yanaica
DramaJuf Jo-Ann
Bewegend lerenJuf Suus
Techniek kleutersJuf Malita
Mediawijsheid groepen 5 t/m 8Meester Antonio
Muziek groepen 5 en 6Meester Ronnie
Sociaal Maatschappelijk OverlevenMeester Ferhat
SchrijfdansJuf Naomi en juf Salini
SportpleinOFTB-education
Meester Aniel en Meester Elias (externe partner)
NSO – KokenMeester Bert
NSO – VoetbalMeester Elias
NSO – DansJuf Nita
NSO – Kickboksen / ThaiboksenMeester Appie

Translate »